ایران صدا
صدای جمهوری اسلامی ایران

رادیوی مناسبتی «انقلاب» صبح روز شنبه اول بهمن طی مراسمی با حضور معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های شهدا در جام جم آغاز به‌كار كرد.


رضا كوچك زاده تهمتن مدیر رادیو «انقلاب» در حاشیه مراسم افتتاح این رادیو در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار كیهان با اشاره به اینكه مغز افزار اساسی برای فعالیت این شبكه و چینش جدول پخش و سازه عملكردی آن مبتنی بر «جهاد تبیین» است گفت: رادیو انقلاب همچون سال‌های قبل ودر بستر كلان راهبرد«جهاد تبیین» تلاش می‌كند، تبیین بیشتر میانی، اهداف، واقعیت و آینده انقلاب شكوهمند اسلامی برای جامعه مخاطب و نسل‌های جوان و نوجوان كشور، بستری از نشاط آفرینی و امید به آینده را به مردم ایران ارائه نماید.
وی افزود: تبیین عملكرد و كارآمدی انقلاب اسلامی و گذر آن از پیچ‌های تاریخی بسیار مهم، چهار دهه مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی خاصه در عرصه رسانه‌ای وجنگ نرم ودر نهایت امید آفرینی در بستر گام دوم انقلاب و تمركز بر تمدن ‌سازی نوین اسلامی، از رسالت‌های مهم این رادیوست، تا وظایف رسانه‌ای خود را نسبت به مطالبات مردم انجام بدهد. كوچك زاده با اشاره به راهبردهای این رادیو اظهار داشت: تمركز بر «جهاد تبیین» در راستای روشنگری واقعیت‌های انقلاب اسلامی در جامعه، تكیه بر ذات تحول آفرین انقلاب اسلامی و از میان برداشتن مشكلات فرآوری كشور، اتخاذ راهبرد تهاجمی در عرصه رسانه برای مقابله با جنگ تركیبی دشمن، تكیه و تاكید بر« امید آفرینی» و «نشاط» و تمركز برجوانان و نسل پنجمی‌های انقلاب اسلامی و تبیین كارایی و كارآمدی انقلاب اسلامی از جمله راهبردهای اصلی این رادیو هستند. مدیر رادیو« انقلاب» خاطر نشان كرد: مغز افزار اساسی برای فعالیت این شبكه و چینش جدول پخش و سازه عملكردی آن مبتنی بر «جهاد تبیین» آرایش رسانه‌ای گرفته است كه مبتنی بر تجربه سالیان گذشته و همچنین برآورد اقتضائات امسال است. وی تبیین و تبلیغ 44 سال گذشته نظام اسلامی با تمركز بر ظرفیت‌های داخلی و درونزای كشور را مهم‌ترین رویكرد این رادیو اعلام كرد و افزود: توجه به الزامات دشمن شناسی و استكبار‌ستیزی در بستر انقلاب اسلامی همراه با بازنمایی تاریخ معاصر، بازنمایی مكرر خطر نفوذ و نفاق در جامعه اسلامی و مقابله با آن و تبیین نقش و جایگاه نظریه مقاومت و سویه‌های منطقه‌ای آن در منافع و امنیت ملی جمهوری اسلامی از جمله رویكردهای رادیو انقلاب است.
گفتنی است، شبكه رادیویی«انقلاب» تا پایان این ماه روی موج FM ردیف 95/5 مگاهرتز و همچنین برنامه كاربردی ایرانصدا قابل دریافت است،همچنین در سایت این رادیو نیز به نشانی radioenghelab. ir ضمن پخش زنده و برخط رادیو، آرشیو برنامه‌ها، مصاحبه‌های مهمان‌های برنامه به صورت مكتوب و سایر اخبار، كلیپ‌ها و گزارش‌های تصویری و رویداد‌های مرتبط با انقلاب نیز قابل دسترسی است.

مرتبط با این خبر

  • رادیو انقلاب جایگزین رادیو مقاومت می‌شود

  • مردم سال 57 از رژیم پهلوی ذلّه شده بودند

  • اثر تحریم‌ها آنچنان نیست كه مردم نگران باشند

  • مقامات باكو سرعقل بیایند

  • مردم سال 57 از رژیم پهلوی ذلّه شده بودند

  • اثر تحریم‌ها آنچنان نیست كه مردم نگران باشند

  • مردم سال 57 از رژیم پهلوی ذلّه شده بودند

  • مردم سال 57 از رژیم پهلوی ذلّه شده بودند

  • مردم سال 57 از رژیم پهلوی ذلّه شده بودند

  • اثر تحریم‌ها آنچنان نیست كه مردم نگران باشند