ایران صدا
صدای جمهوری اسلامی ایرانجانشین معاون فرهنگی ستاد كل نیرو‌های مسلح گفت: شهید اسدالله‌پور بسیار شجاع و قهرمان بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سردار گلفام، جانشین معاون فرهنگی ستاد كل نیرو‌های مسلح در سفر به شهرستان گنبد كاووس به منزل شهید اسدالله‌پور رفته است؛ به همین بهانه «رادیو انقلاب» در برنامه خیابان انقلاب گفتگویی با سردار و خانواده این شهید گرانقدر داشته است.گپی با خانواده شهید سرلشگر اسدالله‌پور كه به دست منافقین سوزانده شد
امیر سرتیپ دكتر ابراهیم گلفام در گفتگو با برنامه «خیابان انقلاب» رادیو انقلاب درباره «شهید اسدالله‌پور» اظهار كرد: به شهرستان گنبد و به منزل شهید سرلشگر هوشنگ اسدالله‌پور كه در منطقه جنوب كشور به شهادت رسیدند آمدم. خانواده شهید هیچ توقعی ندارند و بی‌توقع برای پیشرفت استان و كشور تلاش می‌كنند.
وی ادامه داد: من با شهید اسدالله پور در دانشگاه افسری همدوره بودم، شهید اسدالله‌پور هم سرپرست خانواده خودش بود و هم، چون پدر و مادرش را دست داده بودند برای 2 خواهرش هم پدری می‌كرد. شهید بسیار شجاع و قهرمان بود، وقتی در عملیاتی تیربارچی شهید شد، خود این شهید پشت تیربار رفت و دشمنان را به هلاكت رساند تا اینكه به دست منافقین به شهادت رسید و جسد این شهید را هم سوزاندند.

**قرائت قرآن شهید همیشه به یادم مانده است

خانم منصوری همسر «شهید اسدالله‌پور» در ادامه این گفتگو بیان كرد: در آخرین دیدار با شهید ما قزوین بودیم شهید سفارش كرد كه مراقب بچه‌ها باشم و گفت كه ممكن است كه بروم و برنگردم، ما 2سال و نیم زندگی مشترك داشتیم، شهید پسردایی من بود. وقتی دلتنگ می‌شوم با خدا صحبت می‌كنم، به شهادت همسرم افتخار می‌كنم و قرائت قرآنش همیشه در یادم است.

**حسرت نبود پدر همیشه با من است‌

فاطمه اسدالله‌پور دختر شهید روی خط «رادیو انقلاب» آمد و گفت: من یكساله بودم كه پدرم شهید شد، از دیروز كه متوجه شدم سردار گلفام به استان آمده و امروز كه برای دیدن ما آمد فكر می‌كنم پدرم به دیدن ما آمده است. من همیشه نبود پدرم را حس می‌كنم و هنوزم كه هنوز است داغ پدرم زنده است.
وی افزود: من خودم دختر دارم وقتی می‌بینم چگونه همسرم هوای دخترم را دارد، از دست دادن حمایت و پشتیبانی پدرم را حس می‌كنم. كاش همه چیزم را از دست بدهم، ولی پدرم را به من برگردانند. پدرجان شما نیستی و من همیشه حسرت نبود تو را در سینه دارم.

**بانوان با حفظ حجاب ارزش و حرمت را نگهدارند

محمد اسدالله‌پور پسر شهید نیز در ادامه این گفتگو بیان كرد: من هرگز پدرم را ندیدم برای همین روزی چند بار دلتنگ پدرم می‌شوم و این دلتنگی روزی تمام می‌شود كه به پدر ملحق شویم.

وی افزود: تا قبل از به دنیا آمدن پسرم شاید این حس غریبی بود، ولی از روزی كه خودم پدر شدم متوجه شدم چه نعمتی و چه ثروتی را ما از دست دادیم، هیچوقت این آتش خاموش نمی‌شود، دعوت می‌كنم همه بانوان كشور را به حفظ حجاب كه این ارزش و حرمت را نگهدارند.

مرتبط با این خبر

  • رادیو انقلاب جایگزین رادیو مقاومت می‌شود

  • آغاز فعالیت «سرزمین علم و فناوری» در مشهد | مكان های شهری كه اتفاقات تاریخی در آنها رخ داده باید نمادهایی برای روایت تاریخ باشند

  • مسئولان تاكیدات رهبری بر وحدت ملی را نادیده نگیرند

  • توسل دشمن به تمامی حربه‌ها نشان از ضعف دشمن و قدرت ماست

  • طرح عدالت آموزشی بامدرسه كنكور تلویزیونی ایران

  • پخش برنامه «مدرسه كنكور تلویزیونی ایران» در شبكه آموزش با هدف عدالت آموزشی

  • لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم

  • سردار شكارچی: لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم

  • برگزیده شدن 3 فیلم حوزه محیط زیستی در جشنواره فیلم فجر

  • لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم