ایران صدا
صدای جمهوری اسلامی ایران

حجت الاسلام گواهی گفت: امروز در حوزه نظامی صادر كننده ادوات نظامی هستیم در حالی كه قبل انقلاب با جمعیت 30 میلیون نفر 6 میلیون بشكه نفت فروش داشتیم.

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی رییس عقیدتی سیاسی ستاد كل نیرو‌های مسلح در گفت وگو با برنامه «خانه انقلاب» رادیو انقلاب اظهار داشت: در حوزه عفو عمومی برای افرادی ناآگاه و جاهلی كه همراه شده بودند با برخی از افراد در آن طرف آب نكات مهمی نهفته بود.

وی افزود: ما كوتاهی كردیم و نسل جوان را رها كردیم، نسل امروز ما مظلوم‌ترین نسل هستند در این دو سال كرونا همه چیز تعطیل شد و فضای مجازی جای مدرسه و مسجد را گرفت و دشمن از این فرصت مجازی استفاده كرد.

حجت‌الاسلام گواهی اضافه كرد: در راهپیمایی روز 22 بهمن ما در امسال كردستان 100 درصد افزایش داشتیم، در خود تهران جمعیت بی‌نظیر بود، انسجام، نوع و تیپ‌هایی كه شركت كرده بودند.

وی ادامه داد: حتما مشكلاتی وجود دارد، اما با همه این‌ها مردم در راهپیمایی شركت كردند، مسئولان باید در این دوران سخت تحریم كشور را به درستی پیش ببرند و موانع را رفع كنند. امروز اگر مسئولان قدردان این نظام و مردم باشند و با ایمان كار كنند. درآمد‌ها محدود و مخارج نامحدود است این سبب تكدر می‌شود و مردم این را از كوتاهی و سهل‌انگاری مسئولان می‌بینند نه از نظام به همین دلیل پای كار نظام ایستاده‌اند.

رییس عقیدتی سیاسی ستاد كل نیرو‌های مسلح تصریح كرد: با حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن یكبار دیگر مشت محكمی بر دهان یاوه‌گویان زدند و این مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر كرده است. مسئولان نباید تاكید رهبر بر وحدت ملی را نادیده بگیرند؛ هر فردی كه بر سر كار آمد به دنبال متهم كردن دیگری نباشد چون ما باید برای یك هدف كار كنیم و از آن غافل نشویم.

وی ادامه داد: من برنامه‌های رادیو را گوش می‌دهم بزرگترین جهاد تبیین اینجا انجام می‌شود و صدا و سیما نقش مهمی دارد. در این چند ماه اخیر همه حتی در رسانه ملی نا امید شدند، تا به اطمینان نرسیدیم نباید مسئله را مطرح كنیم. رسانه‌های بیگانه هم كه شبانه‌روز در حال مسموم كردن فضا هستند در چنین وضعیتی مسئولان باید شبانه‌روز خدمت كنند.

حجت الاسلام گواهی یادآور شد: امروز شایسته‌ سالاری بسیار مهم است، از این رو تا مسئولان ایمان به كار نداشته باشند بركات كار دیده نخواهد شد و كار به خوبی پیش نمی‌رود. هر مسئولی كه بر سر كار رفت از گذشته سیاه‌نمایی كرد، سیاه‌نمایی یعنی خالی كردن دل یك جوان.

وی تاكید كرد: امروز پزشكی ما را ببینید تا چه اندازه پیشرفت كرده، راه‌های ریلی و هوایی را ببینید، 80 سد بعد از پیروزی جمهوری اسلامی ساخته شده، سالانه یك میلیون و 400 هزار خودور در كشور ساخته می‌شود، 200 میلیون سیمكارت فعال در جمهوری اسلامی داریم، حوزه مخابرات، در حوزه نظامی ما صادر كننده ادوات نظامی هستیم. در حالی كه قبل انقلاب با جمعیت 30 میلیون نفر 6 میلیون بشكه نفت فروش داشتیم.

رییس عقیدتی سیاسی ستاد كل نیرو‌های مسلح عنوان كرد: امروز با 80 میلیون نفر جمعیت فقط یك میلیون بشكه نفت فروختیم، اوضاع و احوال جهان را كه می‌بینیم ما در بسیاری از حوزه‌ها جلوتر هستیم. ما اگر نعمت‌ها و كاركرد‌های انقلاب را بگوییم و نشان دهیم به طور حتم مردم هم همراهی خواهند كرد.

انتهای پیام/ 231

مرتبط با این خبر

  • رادیو انقلاب جایگزین رادیو مقاومت می‌شود

  • آغاز فعالیت «سرزمین علم و فناوری» در مشهد | مكان های شهری كه اتفاقات تاریخی در آنها رخ داده باید نمادهایی برای روایت تاریخ باشند

  • توسل دشمن به تمامی حربه‌ها نشان از ضعف دشمن و قدرت ماست

  • طرح عدالت آموزشی بامدرسه كنكور تلویزیونی ایران

  • پخش برنامه «مدرسه كنكور تلویزیونی ایران» در شبكه آموزش با هدف عدالت آموزشی

  • لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم

  • سردار شكارچی: لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم

  • برگزیده شدن 3 فیلم حوزه محیط زیستی در جشنواره فیلم فجر

  • لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن/ نباید در بازدارندگی متوقف شویم

  • سردار شكارچی: نباید در بازدارندگی متوقف شویم/ لزوم تقویت قدرت هجوم به دشمن