ایران صدا
صدای جمهوری اسلامی ایران

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسمات دهه فجر، از افتتاح 1927 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو انقلاب، محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در گفتگو با برنامه «روی موج انقلاب» رادیو انقلاب، با بیان اینكه امسال شاهد برگزاری جشن‌های باشكوهی در نقاط مختلف استان بودیم، اظهار كرد: در این ایام، صدها برنامه با حضور پرشور مردم در شهرها، بخش‌ها و روستاها برگزار شد.

وی به برنامه‌های تبیین خدمات نظام و دولت در دهه فجر اشاره كرد و ادامه داد: با حضور مقامات ملی، معاونین رئیس جمهور و وزرا، شاهد افتتاح هزار و 927 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح استان بودیم كه در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام شده است.

استاندار آذربایجان غربی از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان خبر داد و تصریح كرد: در این سفر، چندین پروژه عمرانی در سطح استان افتتاح خواهد شد و همایش بزرگی با حضور هنرمندان و فعالان حوزه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

معتمدیان با اشاره به 22 بهمن به عنوان جشن بزرگ ملی مردم ایران، بیان كرد: یقیناً مردم آذربایجان غربی نیز مانند همیشه با حضور حداكثری خود در راهپیمایی این روز، حماسه‌ای دیگر خلق خواهند كرد.

وی به اقدامات دولت در راستای محرومیت‌زدایی و توسعه متوازن در استان اشاره كرد و عنوان كرد: در این دولت، شاهد شتاب بیشتری در نهضت گازرسانی به روستاها بودیم و تا پایان سال آینده، همه روستاهای بالای 20 خانوار استان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه به برنامه‌های دولت در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت و درمان، آب‌رسانی، احداث سالن‌های ورزشی و توسعه زیرساخت‌های برق اشاره كرد.

معتمدیان با اشاره به سابقه درخشان مردم آذربایجان غربی در مشاركت‌های سیاسی، اضافه كرد: این استان همواره در انتخابات مختلف، رتبه‌های برتر مشاركت را در سطح كشور كسب كرده است.

وی با بیان اینكه تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در استان اندیشیده شده است، بیان كرد: 49 حوزه انتخابیه اصلی و فرعی در سطح استان در نظر گرفته شده و بیش از دو هزار و 300 شعبه اخذ رأی برای رفاه حال مردم ایجاد شده است.

استاندار آذربایجان غربی در پایان به بحث عدالت در تبلیغات انتخاباتی اشاره كرد و گفت: در این دوره، تمهیدات لازم برای تسهیل تبلیغات نامزدها اندیشیده شده و امكانات و بسترهای لازم برای تبلیغات عادلانه فراهم شده است.

معتمدیان تصریح كرد: تا كنون 185 نفر برای تبلیغات و هشتاد و پنج نفر هم ب مناظره ثبت نام كردند همچنین حدود بیش از صد و چهل مكان برای تبلیغات اسلامی تعیین شده است.

گفتنی است؛ شما مخاطبان ارجمند رادیو انقلاب می‌توانید برنامه «روی موج انقلاب» رادیو انقلاب را شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 تا 9:00 روی موج اف ام ردیف 95,5 مگاهرتز و یا از طریق نرم افزار كاربردی ایران صدا دنبال كنید. همچنین سامانه پیامكی 30000955 آماده دریافت پیامك‌های مخاطبان فهیم رادیو انقلاب است.

خبرنگار: آقای طوسی

مرتبط با این خبر

  • راهپیمایی 22 بهمن در سراسر كشور و 140 نقطه دنیا برگزار می‌شود

  • 1700پروژه همزمان با دهه فجر افتتاح شد

  • بوشهر، كارگاه بزرگ عمرانی و اقتصادی/ آغاز عملیات اجرایی بیش از 1800 طرح عمرانی و اقتصادی در دهه فجر امسال

  • ایثارگری بانوان انقلاب و دفاع مقدس الگوی برای سایر زنان جهان

  • اجرای طرح سند بنیادین در آموزش و پرورش جهت شكوفایی و استعداد دانش‌آموزان

  • مركز ملی فضای مجازی آنچنان كه باید كارآمد و كارا نیست / بی قانونی و رها شدگی مهمترین المان در فضای مجازی است

  • وقتی صدام در اردن هم از جمهوری اسلامی ایران شكست می‌خورد

  • كتاب خاطرات فرماندهان عملیات بیت‌المقدس نوشته می‌شود

  • اعتماد ملت به امام خمینی (ره) عامل شكست رژیم شاهنشاهی بود

  • انقلاب در بخش كشاورزی با اجرای پروژه انتقال آب از سرانی به بجنورد